Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakiego smartfona kupić?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ja sam posiadam LG G6, w przyszlym roku pewnie zmienie na xiaomi. W domu teraz mam dwie szt redmi note 7 i puki co nic sie nie dzieje, ale dla mnie ma jedna wade w postaci braku NFC ale pod wgledem parametrow daje radę jak za te pieniadze

    Komentarz


    • .....
      Ostatnio edytowany przez shok; 5726.

      Komentarz


      • Porównanie telefonów: Redmi 8 vs Redmi Note 8 :: mGSM.pl
        Redmi 8 ma większa baterię i Quick Charge 3.0
        istnieje jeszcze Redmi Note 8 Pro
        Porównanie telefonów: Redmi 8 vs Redmi Note 8 vs Redmi Note 8 Pro :: mGSM.pl
        Wybór tutaj musi paść indywidualnie
        Wirus -> 136 KM 310 Nm
        https://forum.octaviaclub.pl/forum/m...kombi-by-szere

        Komentarz


        • redmi note 8 na 100% ma też QC3, już redmi note 5 (pro) miało QC.
          Wydajnościowo snapdragon 665 (RN8) zje na śniadanie snapdragona 439 (R8) - ale energooszczędnościowo oczywiście to R8 wygra
          RN8Pro ma problematyczny procesor (mediatek), z którym są problemy z aktualizacjami czy jakimikolwiek poprawkami. Jeśli zechcesz np. wgrać MIUI Polska czy GCam (mocno poprawiona apka aparatu, na podstawie źródeł z google pixela), to tylko na telefony z procesorem snapdragon. Natomiast wydajnościowo RN8Pro znacząco wygrywa.
          RN8T z kolei posiada NFC

          Komentarz


          • ja bym jednak dołożył te 3 paczki i brał MI 9T

            zresztą za chwilę wyjdzie MI 10 więc będą też promocje na starsze modele
            Powered by R-Performance

            Komentarz


            • Ja obecnie zmieniłem LG K10 2017 na Honora. Wcześniej zrobił to młody. Wiem, że inna półka cenowa, ale:
              - u młodego Honor 10 Lite
              - u mnie Honor 20 lite
              do normalnego użytkowania wystarczy.

              Tym bardziej, że cena za taki fon około 800 zł - to jest to.

              Jak ktoś chce coś wyższego to wersje nie "lite" tych telefonów, ale dla mnie nie były potrzebne.

              Ja rozważałem Honor 20 lite/Xiaomi Redmi 8T, ale wybór Honora przeważyło:
              - Honor lżejszy, Xiaomi cięższy
              - taki sam rozmiar ekranu, a Xiaomi 8T jest większy
              - w testach na YT znalazłem test Xiaomi 8T z problemami z załapaniem Wi Fi (w Honorze tego nie spotkałem).

              Przy tych samych parametrach mam identyczną wielkość ekranu, dualsim, te same parametry pamięciowe. lżejszy - i działa jak trzeba.

              Faktycznie dzisiaj już wcześniej uważane za poważne marki (piszę to ja długoletni popieracz markii Nokia) są zbyt kosztowne, jak dla mnie i nie wnoszą nic lepszego.

              Spokojnie można brać Xiaomi, Honor, czy Huawei.
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • A co myślicie o Samsung Galaxy A50 lub Huawei P30 Lite, czy lepiej modele przez was wymienione? Podałem te modele bo byłaby możliwość wzięcia ich w abonamencie.
                Ostatnio edytowany przez shok; 5726.

                Komentarz


                • jeśli używasz telefonu regularnie do nawigacji to wybieraj sprzęt z ekranami IPS. AMOLEDy wypalą się po jakimś czasie takiego traktowania. Z tych dwóch powyżej to P30L ma ekran IPS; z modeli przewijających się na ostatniej stronie to:
                  IPS: RN7, R8, RN8, RN8T, RN8pro, Honor10L, Honor20L, P30L
                  AMOLED: MI9T, MI A3, Samsung A50

                  Komentarz


                  • Po 2 miesiącach i po zmianie z LGK10 2017 na Honor 20 lite....

                    Honor działa płynnie, bez zacięć. 4 GB pamięci w stosunku do dotychczasowych 2 GB - duża różnica na plus.

                    No i aparat. W Honor 20 lite jest o wiele lepszy. Nie trzeba przymierzać się do zdjęcia, jak do operacji na otwartym sercu, żeby minimalnie nie poruszyć telefonem. Po prostu robi się fotkę i już.

                    Z Honor 20 lite jestem zadowolony. Zwłaszcza za 799 zł. To około 40 zł więcej niż LG 2,5 roku temu.
                    ​​​​​
                    pozdrawiam - Darek

                    Komentarz


                    • A... Syn ma Honora 10 lite od wakacji. Mimo 3 GB pamięci, na jego Fejsy, Insty i itp - działa bez problemu.

                      To po jego doświadczeniu też wziąłem Honora. Podobnie jak kiedyś LG.

                      Honora polecam.
                      pozdrawiam - Darek

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X